Українська Русский English
   
 
 

Здійснити замовлення дуже легко.

Оглянувши та вибравши прикрасу, що вам сподобалась, вам потрібно заповнити форму для того, щоб ми могли зв’язатись з вами і обумовити всі питання про оплату і доставку. І тільки після цього товар вам буде відісланий.

Також ви можете оглянути роботи з «Архіву», де представлені вже продані роботи, і замовити для себе щось подібне. Нагадую також, що всі роботи є авторськими, неповторними.

Доставка
Доставка по Україні безкоштовна! Доставка в країни СНД складає 250 руб. Доставка в інші країни ближнього та дальнього зарубіжжя - за попередньою домовленістю. Ви можете скористатись, за Вашим вибором, послугами EMS Ukraine (для країн СНД), Укрпошти, «Нової пошти», «Нічного експресу», «Автолюксу» та іншими поштовими фірмами.

Оплата
Способи передоплати * Поштовий переказ * Система грошових переказів (MoneyGram, Anelik, UNIStream, Western Union, Правекс Телеграф та ін.) * Переказ на мою картку в Приватбанку, що є безкоштовним при перерахуванні коштів за допомогою «терміналів самообслуговування». Також можна скористатись іншими способами перерахування коштів, по попередній домовленості.

 

Copyright © 2010-2013 Katrin - вироби з бісеру